amita
06 بهمن 1401 - 18:49

کشف ۲ قبضه کلت کمری در زنجان/اجازه ناامن کردن جامعه را نمی دهیم

زنجان-جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان از دستگیری ۲ قاچاقچی و کشف ۲ قبضه کلت کمری غیر مجاز توسط ماموران پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ ایرج خانی پور گفت: حسب اخبار مردمی و در اجرای طرح سراسری مبارزه با سلاح و مهمات غیرمجاز، ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این فرماندهی از فعالیت قاچاق سلاح غیر مجاز مطلع و بررسی موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران با اشراف اطلاعاتی قاچاقچیان را در حین جابجایی و حمل سلاح به وسیله یک دستگاه خودروی پژو رویت و در یک عملیات غافلگیرانه ۲ نفر را دستگیر کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ماموران در بازرسی از خودروی توقیفی موفق به کشف ۲ قبضه سلاح کلت به همراه ۴ تیغه خشاب و ۱۰۰ عدد فشنگ جنگی شدند.

خانی پور با اشاره به اینکه متهمان جهت سیر مراحل قانونی با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند، افزود: مبارزه بی امان با دارندگان سلاح‌های غیر مجاز به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان درخواست داریم در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک و یا جلوگیری از فعالیت افرادی که آرامش مردم را برهم می‌زنند بلافاصله موضوع را به سامانه ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع: مهر
شناسه خبر: 999872